Sekcja triathlonu funkcjonuje od początku istnienia naszego klubu zrzeszając członków w rożnym wieku.

Nikogo nie zmuszamy do rywalizacji na zawodach. Możemy wspólnie trenować mając swoje własne cele związane z uprawianiem triatlonu.
Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy do naszej sekcji.
Od lat nasi najlepsi zawodnicy regularnie wyróżniani są powołaniami do reprezentacji kraju. Zajmują czołowe miejsca na mistrzostwach polski w triathlonie, duathlonie czy aquathlonie. Nie mniej ważnymi osiągnięciami są medale zdobyte drużynowo oraz w sztafetach. Świadczy to o naszym klubie jako o liczącej się sile na arenie krajowej.
Treningi sekcji triathlonu to głównie sesje pływania. Zajęcia obywają się na pływalni MOSiR w Rumii od poniedziałku do soboty w godzinach porannych oraz wieczornych przez cały okres funkcjonowania basenu w ciągu roku. Istnieje podział na 3 poziomy zaawansowania, tak aby każdy mógł trenować odpowiednio do swoich możliwości.
Oprócz zajęć na basenie, w sezonie spotykamy się na treningach kolarskich jeżdżąc po trasach okolic trójmiasta. Wspólnie trenujemy i przygotowujemy się do startów przede wszystkim w triatlonach, na rożnych dystansach, ale również w biegach ulicznych, czy w innych odmianach sportów wytrzymałościowych.
PIOTR NETTER-PREZES KLUBU

Były trener kadry nardowej, posiadający wieloletnie doświadczenie w pracy z zawodnikami na każdym poziomie sportowym, od zupełnych debiutantów do wyczynowców.

GRUPY ZAWODNIKÓW

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU

AKTUALNOŚCI Z SEKCJI TRIATHLONU

  • nagłówek

IX. Aquathlon Rumia 2019 / Grand Prix PZTri w Aquathlonie Rumia, 27.04.2019r.

Marzec 27th, 2019|Możliwość komentowania IX. Aquathlon Rumia 2019 / Grand Prix PZTri w Aquathlonie Rumia, 27.04.2019r. została wyłączona

Uczniowski Klub Sportowy Tri-Team Rumia – organizator imprezy, serdecznie zaprasza na IX Aquathlon Rumia 2019 będący jednocześnie jedną z 7 […]

  • logo

Duathlon Energy Rumia

Marzec 20th, 2019|Możliwość komentowania Duathlon Energy Rumia została wyłączona

14.04.2019
Zapraszamy do Rumi na Duathlon Energy.
 Szczegóły imprezy na stronie:
http://duathlonenergy.pl/rumia

  • roksi

Roksana Słupek Sportowcem Roku w Rumi !

Luty 28th, 2019|Możliwość komentowania Roksana Słupek Sportowcem Roku w Rumi ! została wyłączona

Na zorganizowanej 22.02.2019 przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji  X Rumskiej Gali Sportu najlepszym sportowcem w Rumi w 2018 roku […]

  • logo1

WPŁAĆ 1% PODATKU !

Styczeń 31st, 2019|Możliwość komentowania WPŁAĆ 1% PODATKU ! została wyłączona

NASZ KLUB WSPIERAJĄ: