Sekcja triathlonu funkcjonuje od początku istnienia naszego klubu zrzeszając członków w rożnym wieku.

Nikogo nie zmuszamy do rywalizacji na zawodach. Możemy wspólnie trenować mając swoje własne cele związane z uprawianiem triatlonu.
Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy do naszej sekcji.
Od lat nasi najlepsi zawodnicy regularnie wyróżniani są powołaniami do reprezentacji kraju. Zajmują czołowe miejsca na mistrzostwach polski w triathlonie, duathlonie czy aquathlonie. Nie mniej ważnymi osiągnięciami są medale zdobyte drużynowo oraz w sztafetach. Świadczy to o naszym klubie jako o liczącej się sile na arenie krajowej.
Treningi sekcji triathlonu to głównie sesje pływania. Zajęcia obywają się na pływalni MOSiR w Rumii od poniedziałku do soboty w godzinach porannych oraz wieczornych przez cały okres funkcjonowania basenu w ciągu roku. Istnieje podział na 3 poziomy zaawansowania, tak aby każdy mógł trenować odpowiednio do swoich możliwości.
Oprócz zajęć na basenie, w sezonie spotykamy się na treningach kolarskich jeżdżąc po trasach okolic trójmiasta. Wspólnie trenujemy i przygotowujemy się do startów przede wszystkim w triatlonach, na rożnych dystansach, ale również w biegach ulicznych, czy w innych odmianach sportów wytrzymałościowych.
PIOTR NETTER-PREZES KLUBU

Były trener kadry nardowej, posiadający wieloletnie doświadczenie w pracy z zawodnikami na każdym poziomie sportowym, od zupełnych debiutantów do wyczynowców.

GRUPY ZAWODNIKÓW

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU

AKTUALNOŚCI Z SEKCJI TRIATHLONU

  • logo1

WPŁAĆ 1% PODATKU !

Styczeń 31st, 2019|Możliwość komentowania WPŁAĆ 1% PODATKU ! została wyłączona

  • Paweł Reszke wbiegający na metę MŚ IRONMAN 70_3 2018

RELACJA MŚ IRONMAN 70.3 – PORTH ELIZABETH 02.09.2018

Wrzesień 5th, 2018|Możliwość komentowania RELACJA MŚ IRONMAN 70.3 – PORTH ELIZABETH 02.09.2018 została wyłączona

  • Paweł Reszke na ofcjalnym treningu IRONMAN 70_3

Mistrzostwa Świata IRONMAN 70.3 2018 w Republice Południowej Afryki – Zapowiedź startu

Sierpień 31st, 2018|Możliwość komentowania Mistrzostwa Świata IRONMAN 70.3 2018 w Republice Południowej Afryki – Zapowiedź startu została wyłączona

  • logo wejherowa

Miasto Wejherowo wspiera udział Pawła Reszke na MŚ IRONMAN 70.3 w 2018 roku.

Sierpień 13th, 2018|Możliwość komentowania Miasto Wejherowo wspiera udział Pawła Reszke na MŚ IRONMAN 70.3 w 2018 roku. została wyłączona

NASZ KLUB WSPIERAJĄ: