Fenomenalny koniec sezonu rumskich pływaków. W ubiegły weekend nasi zawodnicy wystartowali w dwóch imprezach wieńczących sezon 2015/2015. Dwunastolatkowie rywalizowali w Gdańsku na Otwartych Mistrzostwach Województwa Pomorskiego, a trzynastolatkowie startowali w Gorzowie Wielkopolskim na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików.

Kolejny raz młodzi sportowcy rumskiego klubu nie mieli sobie równych w woj. Pomorskim. Dwunastolatkowie TRI-TEAM-u znokautowali swoich rówieśników, wygrywając klasyfikację drużynową z ogromną przewagą. Podopieczni trenera Mykoli Maistruka zdobyli 15 medali (11 złotych, 1 srebrny i 3 brązowe), a wynik punktowy plasuje klub w czołówce krajowej. Liderem ekipy z Rumi był Aleks Tomaszewski, który zdobył 4 złote medale i wywalczył tytuł najlepszego zawodnika. Wśród dziewcząt najlepszą zawodniczką została Oliwia Steć, zdobywając 3 złote medale i jeden brązowy. Dobry występ zaliczył także Kacper Musiński plasując się dwa razy na pierwszym miejscu, raz na drugim i raz na trzeciej lokacie, co pozwoliło mu stanąć na trzecim stopniu podium w klasyfikacji generalnej chłopców.

Skromna dwuosobowa reprezentacja Rumi, zaznaczyła swoją obecność w Gorzowie Wielkopolskim. Wiktor Trylski na dystansie 400m stylem dowolnym uplasował się na trzeciej lokacie z bardzo dobrym rezultatem 4:31,08 co daje mu miejsce w ścisłej krajowej czołówce trzynastolatków na tym dystansie.

Na koniec sezonu 2015/2016 zarząd klubu pragnie podziękować zawodnikom, trenerom, rodzicom oraz personelowi MOSiR-u Rumia za trud włożony w sukcesy sportowe klubu. Bez pracy zespołowej wielu osób sukces sportowy jest niemożliwy.